Velikost textu:   A    A    A

Soutěžní práce pošlete zavčas!

Uzávěrka 2. ročníku literární a výtvarné soutěže na téma Stáří očima ostravských dětí a mládeže byla řídící komisí stanovena na polovinu ledna 2014. Podle předběžného zjištění se ze 13 ZŠ soutěží zúčastní asi 750 děvčat a chlapců, z toho 450 v oboru literárním a 300 v oboru výtvarném. Všem pedagogům, kteří na sebe vzali nelehký úkol koordinátorů průběhu soutěží na školách, jsme v těchto dnech sdělili úlohy, které najdete níže.
Harmonogram postupu v oboru literárním:
·         uzávěrka odesílání soutěžních prací byla řídící komisí stanovena na 14. ledna 2014.
Prodloužení termínu provedeno podle požadavku některých ZŠ, aby byla zohledněna doba „vánočních prázdnin“. V případě odeslání poštou rozhoduje datum podací pošty;
·         příspěvky v elektronické podobě lze posílat průběžně, a to jako přílohy e-mailů se všemi požadovanými identifikačními informacemi (viz propozice).
Práce posílejte na e-mail: stastny.milan@seznam.cz nebo debatklub.ov@atlas.cz, případně juraj.hon@atlas.cz.
·         příspěvky v papírové podobě posílejte rovněž se všemi požadovanými identifikačními informacemi (viz propozice). Připojte, prosím, i průvodní dopis, obsahující identifikační informace o škole a odesílající kontaktní osobě.
Soutěžní práce odešlete na adresu Knihovna města Ostravy, k rukám Milana Šťastného, ul. 28. října 2, 702 00 Ostrava. Obálku výrazně označte „SOUTĚŽ“
Harmonogram postupu v oboru výtvarném:
·         uzávěrka odesílání soutěžních prací byla řídící komisí stanovena na 14. ledna 2014.
Prodloužení termínu provedeno podle požadavku některých ZŠ, aby byla zohledněna doba „vánočních prázdnin“.
·         příspěvky je možné přinést již během prosince 2013, přímo do Slezskoostravské galerie, která sídlí v radnici Městského obvodu Slezské Ostravy (vedle tanku za Sýkorovým mostem) na adrese Těšínská 35. Galerie má v prosinci otevřeno každý všední den mimo pondělky od 10.00 do 11.30 a od 12.30 do 17.00 hodin. Víkendová provozní doba je od 10.00 do 16.00 hodin. Posledním prosincovým otevíracím dnem je neděle 22. prosince 2013. V lednu 2014 galerie normálně funguje od pátku 3. ledna.
·         Kontaktní osobou pro předání prací je Mgr. Věra Vahalíková, T +420599410426, M +420725716900, e-mail vvahalikova@slezska.cz , se kterou je možné dohodnout také jiný čas a způsob předání.
 
Na všechny zaslané práce se těšíme – na případné nejasnosti se zeptejte, rádi odpovíme.
 
Za sekretariát soutěže
Lubomíra Honíšková a PhDr. Jiří Hon
 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.